KONSULTACJE

 NNN   KRAKÓW UL. TURNIEJOWA 73.                                           608 614 214     (12) 65 85 026                                                                                       

PONIEDZIAŁEK 14:00 - 20:00                              KONSULTACJE ORTOPEDYCZNE DOROSŁCH I DZIECI, USG STAWÓW        

Prywatną praktykę prowadzę w NZOZ Orthicus - nowoczesnym centrum medycznym zlokalizowanym w Krakowie przy ulicy. Turniejowej 73 (przecznica od ul. Wysłouchów, Kurdwanów) (mapa dojazdu). To w pełni wyposażone gabinety konsultacyjne i zabiegowe, pracownia diagnostyczna (USG), a także centrum rehabilitacji i fizjoterapii. W przypadku konieczności poszerzenia diagnostyki (RTG, MRI, tomografia) - NZOZ Orthicus dla swoich pacjentów oferuje preferencyjne warunki, współpracując z pracowniami diagnostycznymi w Krakowie. W Centrum przeprowadzam konsultacje przedoperacyjne (kwalifikacja do leczenia) oraz lideruję zespołowi opiekującemu się Państwem w okresie pooperacyjnym. W tym zakresie ściśle współpracuję z zespołem wykwalifikowanych fizjoterapeutów - moje wskazówki i informacje związane z rodzajem przeprowadzonego zabiegu, czy detalami diagnozy pozwalają im na personalizację, a poprzez to optymalizację protokołów rehabilitacyjnych stosowanych w leczeniu Państwa.

Centrum klimatyzowane, w pełni przystosowane do obsługi pacjentów niepełnosprawnych. Dojazd z południowej obwodnicy Krakowa (ok. 1800 m. od zjazdu Kraków - Łagiewniki). Miejsca parkingowe (dostępne i bezpłatne) w bezpośrednim sąsiedztwie.

 

   

    KRAKÓW UL. WIELICKA 265                                           (12) 658 20 11  wewn. 1416

PONIEDZIAŁEK 08:00 - 14:00                              KONSULTACJE ORTOPEDYCZNE DZIECI

Diagnostyka i leczenie: wrodzonych i nabytych deformacji układu ruchu (np. skrócenie i zniekształcenie kończyn, zwichnięcie stawu biodrowycego, stopa końsko-szpotawa), urazów układu kostno – stawowego,urazów sportowych (wiezadeł, chrzastki stawowej, łąkotek stawu kolanowego, więzadeł i chrząstki stawowej stawu skokowego), stanów zapalnych stawów i kości oraz ich następstw, nowotworów łagodnych oraz złośliwych kości. Leczenie wrodzonej łamliwości kości (osteogenesis imperfecta): z uwzględnieniem leczenia farmakologicznego (leczenie preparatami bisfosfonianów) oraz operacyjnego z zastosowaniem prętów teleskopowych („rosnących”). Leczenie schorzeń neuroortopedycznych (mózgowe porażenie dziecięce, mielodysplazja). W Szpitalu funkcjomuje także Centrum Leczenia Artorogrypozy w którym pełnię funkcję konsultanta w dziedzinie chirurgii stawu biodrowego.

                                                                                                                    

 

  BUSKO ZDRÓJ UL. STARKIEWICZA 1                       (41) 370 34 51

ŚRODA 15:00 - 18:00                                                KONSULTACJE ORTOPEDYCZNE DOROSŁYCH I DZIECI

Diagnostyka i leczenie schorzeń i deformacji narzadu ruchu (pourazowe, pozapalne). Leczenie złamań oraz innych świeżych urazów, w tym urazów sportowych stawu kolanowego (uszkodzenia wiezadeł, chrzastki stawowej, łąkotek), stawu skokowego (uszkodzenia więzadeł i chrząstki stawowej). Leczenie deformacji wrodzonych i nabytych stawu biodorwego (dysplazja stawu biodrowego, konflikt udowo panewkowy). Leczenie deformacji stóp.

 

 

  KRAKÓW UL. WIELICKA 25                                      (12) 433 00 99

CZWARTEK 15:00 - 19:00                                            USG STAWÓW BIODROWYCH NIEMOWLĄT

Poradnia Preluksacyjna - badania przesiewowe kliniczne i USG stawów biodrowych u niemowląt w kierunku dysplazji. Leczenie dysplazji stawów biodrowych.

ZAPRASZAM DO GABINETU UL. TURNIEJOWA 73, 30-619 KRAKÓW